Egy halandó sem tud titkot tartani. Ha a szája néma, az ujjaival fecseg. Az árulás minden porcikájából szivárog. Hogy mennyire a velejébe talált Sigmund Freud? A következő sorokban ezt szeretném "kis" blogcsaládom tudásszomjas tagjai számára bemutatni.
Jómagam azt vallom, a kor emberét már gyermekkora óta képmutatásra szocializálják. Alapvetően naiv ember vagyok, s mint ilyen, ha csak a felszínt fogadom el valóságnak, gyakorta érnek kellemetlen meglepetések. Hatékony önvédelmi mechanizmusom kialakítása érdekében igyekeztem több olyan elemzési módszert megismerni, amelyek képesek a életünkben felbukkanó játszótársainkról lefejteni a társadalmi álarcokat. Ezen tudományágak közül több csak alapos elmélyülés után szolgáltat hiteles képet a másik valós üzeneteiről, de léteznek olyanok is, amelyek pár könyv elolvasása után alkalmassá tesznek bennünket megbízható következtetések levonására. Erre remek például szolgál az arcelemzés, de még a grafológiából is viszonylag könnyen szerezhetünk hasznos visszaigazolásokat önmagunkra és a velünk kapcsolatban állókra vonatkozóan.
Mivel Réka lépten-nyomon a pozitív életszemlélet fontosságát hangsúlyozza, naponta teszi közkinccsé az idilli életéről mesélő valló képsorait, nem titkolom, érdekelt, hogy ezzel összhangban vallanak-e az ujjai. Ruzsán tartott lélektréningje után kézjegyével gazdagította a szervezők vendégkönyvét, amelyről készült fotót megosztotta rajongói oldalán. Ennél remekebb forrásanyag nem is kell az elemzési gyorstalpalóhoz. Lássuk hát!
Fontosnak tartom kihangsúlyozni, hogy a korrekt elemzési eljárások fő mottója: egy jel, nem jel. Ezt mindig tartsuk szem előtt! A grafológiában léteznek speciális betűkapcsolatok, amelyek pár oldal figyelmes tanulmányozása után már alkalmassá tesznek a tisztánlátásra. Bárkinek jó szívvel tudom ajánlani, hogy önmarcangoló őszinteséggel vizsgálja meg a saját "gy" betűit, amelyek a párkapcsolat milyenségéről faggatják a tudatalattit.
Mit érdemes a "gy" betűkön vizsgálni? Szabó Szilvia, okleveles grafológus lényegre törő összefoglalója nagyon hamar választ ad a kérdésre.
http://www.azirastukreben.hu/mit-erdemes-a-%E2%80%9Egy%E2%80%9D-betukon-vizsgalni
Kedves Blogbarátom! Ha úgy döntenél, hogy kihagyod ezt a rövidke fogalmazást, abban az esetben kénytelen vagy az én meglátásaim helyességére hagyatkozni. Mivel jómagam is csak laikusként vonom le a következtetéseim java részét, mellékelem az ominózus vendégkönyvről készült fotót, illetve másoltam rá egy rövidke mintát a fentebb hivatkozott anyagból. Ennek tükrében állapítsd meg magad, hogy találó módon idéztem-e az ide vonatkozó passzust! A "g" vagyok én, az "y" pedig a partneremet jelöli a betűkapcsolatban.
Forrás: Rubint Réka facebook oldala